Міні-сумка Re-Edition 2005

Код товара: 424097

Цена
8 050 ₴
Под заказ
Быстрый заказ
Бренд:
Материал
Кожа
Материал подкладки
Текстиль
Тип
MINI сумки
Смотреть все характеристики

Міні-сумка Re-Edition 2005 у світло-фіолетовому кольорі — це стильний та компактний аксесуар, який підходить для повсякденних виходів. Виготовлена зі шкіри, вона має класичний та водночас сучасний вигляд. Сумка застібається зверху на блискавку, забезпечуючи надійність зберігання речей, та має одне основне відділення для необхідних дрібниць. Одна верхня ручка додає елегантності та зручності, дозволяючи носити сумку в руці або на зап'ясті.

Розміри: 22 х 12 х 6 см.

Характеристики
Материал Кожа
Материал подкладки Текстиль
Тип MINI сумки

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Доставка
  •  Самовывоз
  •  Нова Пошта
Оплата
  •  Наличными в шоуруме,
  •  Наложенный платеж (при получении)
  •  Оплата банковской картой Visa, Mastercard
Возврат (обмен)
  • Для товаров В наличии - 14 дней.
  • Для товаров по предзаказу - не предусмотрено.

Похожие товары

Новинка
Бренд: Moncler
Код товара: 424370
Длина: короткий
Мех: без меха
Наполнитель: 100% пух
Пояс: без пояса
Талия: ровный
Коричневий пуховик Seboune із шерстяного букле із традиційним кліпатим мотивом додає образу елегантного стилю. М'який комір обшитий плюшевим бархатом для додаткового комфорту та затишку. Підкладка з поліестеру та наповнення пухом забезпечують тепло навіть у холодні дні. Пуховик має застібку-блис..
Акция

8 280 ₴

В наличии
Бренд: Прада
Код товара: 424639
Материал:
Плащ Re-Nylon чорного кольору з алмазним стьобанням поєднує в собі елегантність та функціональність. На передній частині виробу розташований емальований трикутний логотип, що надає стильного акценту. Знімний поясний ремень дозволяє регулювати посадку плаща, а вельветовий комір надає додаткової елега..

25 300 ₴

В наличии
Бренд: Hermes
Код товара: 424769
Материал: Кожа/Текстиль
Материал подкладки: Текстиль
Тип: Городские сумки
Сумка Herbag Messenger 39 у чорному кольорі — це стильний та практичний аксесуар, який ідеально доповнить сучасний гардероб. Виготовлена ​​із міцного полотна та високоякісної шкіри, вона вирізняється довговічністю та елегантністю. Особливістю дизайну є застібка Clou de Selle, яка додає сумці в..

13 800 ₴

В наличии
Бренд: Dior
Код товара: 424776
Материал: Кожа
Материал подкладки: Кожа
Тип: Городские сумки
Сумка Lady D-Joy у бордовому кольорі – це втілення елегантності та розкоші. Виготовлена ​​зі шкіри з фірмовим візерунком Cannage, вона привертає увагу текстурованою поверхнею, яка є символом майстерності бренду. Металеві шарми з обробкою світло-золотистого кольору дають сумці вишуканого блиску..